Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Ostatnie warsztaty Akademii Wspólnej Zabawy!

Aktualności

22.11.2017

Ostatnie warsztaty Akademii Wspólnej Zabawy!

Ostatnie warsztaty Akademii Wspólnej Zabawy!

W sobotę, 25 listopada odbędą się ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu Akademia Wspólnej Zabawy. Tym razem zapraszamy na warsztaty nowoczesnego origami prowadzone przez Magdalenę Rukasz, twórczynię projektu "Dobrze Się Składa". Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 5 r. ż. wraz z rodzicami i opiekunami. Na warsztaty zapraszamy w godzinach od 10:00 do 13:00 do sali nr 12.

 

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy.

e-mail: tomasz.kitka@domchemika.pl lub tel. 81 458 67 40


Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca!


Lampa z origami to ekologiczny design w najczystszej postaci! Warsztaty nowoczesnego origami poprowadzi Magdalena Rukasz, twórczyni projektu "Dobrze Się Składa". Ta polska marka użytkowego origami łączy w swoich produktach estetyczną i intrygującą formę z nowoczesnym rękodziełem opartym na tradycyjnej sztuce składania papieru. Lampy Origami w całości powstaną z ekologicznych papierów pochodzących z recyklingu. Umiejętności zdobyte podczas wspólnej pracy pozwolą Wam na stworzenie papierowych dekoracji do Waszych wnętrz.


Warsztaty realizowane są w ramach projektu Akademia Wspólnej Zabawy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Więcej na temat projektu na: www.domchemika.pl/akademia-wspolnej-zabawy

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"