Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Za nami emocjonujące POK-frontacje!

Aktualności

11.06.2018

Za nami emocjonujące POK-frontacje!

Za nami emocjonujące POK-frontacje!

POK-frontacje to piękne święto Puławskiego Ośrodka Kultury, które w tym roku odbyło się 10 czerwca na Dziedzińcu Pałacu Marynki. Podczas wydarzenia prezentujemy formacje artystyczne działające w naszym Ośrodku i zachęcamy do zapisów na zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów. A jest w czym wybierać!

Mimo modernizacji i pracy w trudniejszych warunkach, POK-frontacje, podczas których zaprezentowały się nasze formy, były najlepszą wizytówką owocnej pracy instruktorów, aktywnego uczestnictwa członków zespołów i zaangażowania pracowników Ośrodka - podkreślił Dyrektor za zakończenie imprezy.


 
Tegoroczny pokaz rozpoczął się od wielkiego debiutu Puławskiej Orkiestry Dętej pod batutą Dariusza Domańskiego. Swoim energicznym koncertem muzycy zachwycili publiczność i wprowadzili wszystkich w doskonały nastrój:
 
 
Przez cały dzień podziwiać mogliśmy emocjonujące występy wokalistów Michała Matrasa, Zbigniewa Jonaka oraz zespół seniorów „Puławianki”. Na scenie zaprezentowały się również formacje taneczne - Studio Tańca "Pokus" i Zespół Baletowy "Etiuda", oraz grupy teatralne - Teatr Lalek "Muchomor" i szczudlarze z Teatru SPUT². 
 
 
Wydarzenie zwieńczył popis rozśpiewanego i roztańczonego Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle", któremu akompaniowała kapela Andrzeja Rotmańskiego.
 
 
Tego dnia nie tylko chwalimy się zdolnymi artystami, ale także organizujemy liczne atrakcje dla starszych i młodszych, takie jak pokaz rękodzieła czy animacje sportowe, oraz wręczamy nagrody. Podczas tegorocznej imprezy wyróżniony został pan Kamil Korzeniowski, który zwyciężył w konkursie na logo Puławskiej Orkiestry Dętej. Serdecznie gratulujemy!
 
 
Zachęcamy do zapisywania się na zajęcia, które zaczynają się już we wrześniu. Naprawdę warto!
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"