Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Centrum Informacji Turystycznej otwarte 7 dni w tygodniu

Aktualności

11.06.2018

Centrum Informacji Turystycznej otwarte 7 dni w tygodniu

Centrum Informacji Turystycznej otwarte 7 dni w tygodniu


Centrum Informacji Turystycznej w Puławach ulokowane jest w samym centrum miasta, na Skwerze Niepodległości przy Alei Królewskiej 4. Od 1 czerwca otwieramy je do dyspozycji mieszkańców i turystów przez 7 dni w tygodniu.

 

To tutaj uzyskasz informacje dotyczące między innymi: zabytków, atrakcji turystycznych, bazy noclegowej, dowiesz się o godzinach otwarcia placówek muzealnych i ciekawych wydarzeniach, które odbywają się w Puławach, a także dostaniesz bezpłatne materiały promocyjne i zakupisz różnorodne gadżety. Znajdziesz u nas magnesy, pocztówki, koszulki oraz inne pamiątki z Puław. W naszej ofercie są dostępne także liczne publikacje dotyczące miasta i okolic: przewodniki, albumy, mapy i książki.


 

Oddział CIT w Puławach od kilku lat dba o rozwój imprez turystycznych, organizując m. in.: spływy kajakowe, rajdy piesze i rowerowe, a także gry miejskie. Centrum oferuje także możliwość skorzystania z wypożyczalni kijków do Nordic Walking.Marsz z kijkami to świetny sposób na uprawianie turystyki aktywnej w każdym wieku oraz gwarancja ciekawie spędzonego czasu.

 

Zapraszamy do puławskiego Centrum Informacji Turystycznej! Podpowiemy, co warto zwiedzić w naszym regionie. U nas dowiesz się o atrakcjach turystycznych miasta, oraz zakupisz wyjątkowe upominki lub przewodniki!

 

 

W sezonie turystycznym, od kwietnia do października, Centrum Informacji Turystycznej czynne jest siedem dni w tygodniu, w godzinach od 09:00 do 17:00.


Nieczynne: 1 stycznia, Święto Trzech Króli, Wielka Sobota, Wielkanoc, Poniedziałek Wielkanocny, Boże Ciało, 1 listopada, 11 listopada, 24-26 grudnia.

 © 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"