Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Instruktorzy "Domu Chemika" wyróżnieni na 40. Finale Sceny Młodych

Aktualności

21.06.2018

Instruktorzy "Domu Chemika" wyróżnieni na 40. Finale Sceny Młodych

Instruktorzy "Domu Chemika" wyróżnieni na 40. Finale Sceny Młodych

W ubiegły poniedziałek, 18 czerwca, w lubelskim Centrum Kultury odbył się Jubileuszowy Koncert Laureatów 40. edycji Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego Scena Młodych najstarszego i największego w Lublinie konkursowego przeglądu zjawisk i zdarzeń amatorskiego ruchu artystycznego Lublina i województwa lubelskiego.

 

Podczas uroczystego Koncertu Laureatów zostały odczytane protokoły wszystkich konkursów towarzyszących tegorocznej Scenie Młodych, a jurorzy wręczyli artystom nagrody i wyróżnienia przyznane w poszczególnych kategoriach przeglądu.

 

Okolicznościowe dyplomy uznania, za wieloletnią pracę na rzecz promowania amatorskiego ruchu artystycznego oraz działalność w środowisku kulturalnym województwa lubelskiego, odebrali także pracownicy POK „Dom Chemika”: Katarzyna Grudzień – prowadząca Teatr SPUT², gdzie wspólnie z uzdolnioną młodzieżą tworzy spektakle i uczy sztuki „kultury żywego słowa” oraz Zbigniew Jonak, który w naszym Ośrodku od wielu lat z sukcesami przygotowuje solistów do wielu prestiżowych konkursów wokalnych.

 

 

 

 

 

                 

 

Z okazji jubileuszowego spotkania, zostały wręczone także statuetki dla instruktorów i instytucji kultury, z których zespoły lub soliści na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat, byli wymieniani w protokole imprezy przynajmniej pięciokrotnie. Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” również został doceniony za swoją działalność i podczas koncertu galowego wyróżniony „Skrzydłami huzara”.

 

Gratulujemy naszym instruktorom, a ich podopiecznym życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów w swoich dziedzinach artystycznych.

 

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"