Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Warsztaty lalkarskie z Teatrem Lalek „Muchomor”

Aktualności

23.07.2018

Warsztaty lalkarskie z Teatrem Lalek „Muchomor”

Warsztaty lalkarskie z Teatrem Lalek „Muchomor”
 

W najbliższą niedzielę, 29 lipca, zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu Akademii Wspólnej Zabawy – warsztaty lalkarskie z Teatrem Lalek „Muchomor”. Zajęcia te skierowane są do dzieci w wieku od 7 roku życia i ich rodziców i opiekunów. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10.00 w Puławskiej Galerii Sztuki przy POK „Dom Chemika” i potrwają do godziny 12.00.


Warsztaty lalkarskie mają na celu wspólne zrobienie lalki, maskotki ulubionej postaci bajkowej. Lalki uszyte będą na bazie tkanin, kul styropianowych, skarpetek, włóczek, arkuszy filcowych. Proste robótki ręczne będą okazją do mile spędzonego czasu dziecka z rodzicem oraz rozwijania umiejętności manualnych. Warsztaty poprowadzi Grażyna Idzik Dominiak, instruktorka teatralna, pedagożka z 37-letnim stażem pracy z dziećmi. Twórczyni, reżyser i scenograf Teatru Lalek „Muchomor”. Lalki tworzone do spektakli zdobywały uznanie na wielu festiwalach i konkursach. Teatr „Muchomor” jako laureat wielokrotnie reprezentował Puławy na Ogólnopolskich Puławskich Spotkaniach Lalkarzy.


Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy na portierni POK „Dom Chemika” osobiście lub telefoniczne: 81 887 96 01.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"