Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Puławy pełne bluesa

Aktualności

17.08.2018

Puławy pełne bluesa

Puławy pełne bluesa

Zakończyliśmy zapisy na Puławskie Lato Bluesowe – kolejną edycję warsztatów muzycznych, połączonych z koncertami i jam session. Impreza co roku gromadzi wielu uczestników z całej Polski. Z koncertowych atrakcji skorzystają także mieszkańcy Puław, którzy będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć występ znakomitego bluesowego zespołu z Teksasu.

 

Na tegoroczną edycję zgłosiło się już blisko 60 osób z całej Polski – z Krakowa, Warszawy czy Łomży oraz oczywiście z Puław. Uczestnicy swoje umiejętności będą szkolić w 7 klasach: wokalnej, gitary elektrycznej, harmonijki, gitary basowej, perkusji i instrumentów klawiszowych, a także klasie fotograficzno-reporterskiej, w tym roku połączonej z elementami fotografii analogowej.

 

Puławskie Lato Bluesowe rozpocznie się 21 sierpnia i potrwa 5 dni. Oprócz spotkań w klasach i ćwiczeń indywidualnych, muzycy będą mogli posłuchać wykładu kompozytora i wokalisty, dra Marcina Wawrzynowicza, wziąć udział w codziennych jam sessions oraz dwóch koncertach.

 

 

Najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem będzie występ teksańskiego muzyka Jonna Del Toro Richardsona z zespołem, który odbędzie się 24 sierpnia o godz. 20.00 w Klubie Peweks Art&Music. Dzień później, również w Peweksie, w finałowym koncercie wystąpią uczestnicy warsztatów oraz kadra.

 

Rezerwacja i informacje w kasie POK „Dom Chemika”, tel. 81 886 20 24.

 

Zadanie zostało dofinansowane z budżetu Miasta Puławy.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"