Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Spaceruj z nami!

Aktualności

31.10.2018

Spaceruj z nami!

Spaceruj z nami!

Centrum ulokowane jest na Skwerze Niepodległości przy Alei Królewskiej 4. Od kilku lat dba o rozwój imprez turystycznych, organizując m. in.: spływy kajakowe, rajdy piesze i rowerowe, a także gry miejskie. CIT oferuje także możliwość skorzystania z wypożyczalni kijków do Nordic Walking.

 

Marsz z kijkami to świetny sposób na uprawianie turystyki aktywnej w każdym wieku oraz gwarancja ciekawie spędzonego czasu. Koszt wypożyczenia kijów w naszym Centrum to jedynie 1 zł za cały dzień! Kije można wypożyczyć godzinach otwarcia CIT.

 

 

W okresie jesienno-zimowym, od listopada do marca oddział CIT pracuje w godzinach od 08:00 do 16:00 od poniedziałku do soboty, zaś w sezonie turystycznym od kwietnia do października, czynne jest siedem dni w tygodniu, w godzinach od 09:00 do 17:00.


Nieczynne:1 stycznia, Święto Trzech Króli, Wielka Sobota, Wielkanoc, Poniedziałek Wielkanocny, Boże Ciało, 1 listopada, 11 listopada, 24-26 grudnia


W puławskim Centrum Informacji Turystycznej podpowiemy, co warto zwiedzić w naszym regionie. U nas dowiecie się o atrakcjach turystycznych miasta, oraz zakupicie wyjątkowe upominki lub przewodniki!Cennik
Cennik
Regulamin wypożyczalni kijów Nordic Walking
Regulamin wypożyczalni kijów Nordic Walking
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"