Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Piknik europejski w Marinie Puławy

Aktualności

25.04.2019

Piknik europejski w Marinie Puławy

Piknik europejski w Marinie Puławy
 
Zachęcamy wszystkich do wspólnego świętowania 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej! Marszałek Województwa Lubelskiego i Prezydent Miasta Puławy zapraszają 1 maja do Mariny Puławy na Piknik Europejski.
 
W programie :
 
  • od godziny 12:00 strefa gier i zabaw dla dzieci, liczne konkursy z nagrodami, animacje i strefa dmuchanych atrakcji oraz wyjątkowa kuchnia europejska. Ponadto mobilne punkty informacyjne dot. funduszy europejskich oraz stoiska promocyjne.
 
  • Na naszej muzycznej scenie wystąpią wspaniali, utalentowani lokalni artyści z naszego Ośrodka: Zespół Pieśni i Tańca „Powiśle”, Kapela Ludowa, Zespół Baletowy „Etiuda”, a także młodzi wokaliści – podopieczni Mariusza Przybysia, Zbigniewa Jonaka i Michała Matrasa.

 

  • O 17:00 na naszej scenie wystąpi zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji The Voice Kids oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci – Roksana Węgiel.
 
  • O godz. 18:00 sceną zawładnie mocne, rockowe brzmienie, gitarowe riffy w towarzystwie rasowego groove. Najwyższa muzyczna klasa, podróż do wysmakowanych dźwięków połączonych z niezwykłym wokalem i charyzmą frontmana – Wojtek Cugowski z zespołem!
 
  • Po raz pierwszy w Puławach gościć będziemy w czasie pikniku Prezydenta RP Andrzeja Dudę wraz z Małżonką.

Ze względu na obecność pary prezydenckiej na terenie wydarzenia oraz jego najbliższym obszarze będą wprowadzone podwyższone środki bezpieczeństwa. Prosimy o stosowanie się do zaleceń służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wszystkich uczestników pikniku.


Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Przewodniczącej Sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu – Elżbiety Kruk. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"