Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Recytatorzy z POK najlepsi w województwie

Aktualności

14.05.2019

Recytatorzy z POK najlepsi w województwie

Recytatorzy z POK najlepsi w województwie

29 kwietnia 2019 r. w lubelskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje wojewódzkie 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Uczestnicy z powiatu puławskiego, którzy otrzymali nominacje, zostali nagrodzeni i przeszli do etapu ogólnopolskiego.


Gabriela Pikuła i Paulina Pajórek w kategorii recytacji zakwalifikowały się do Finału 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się 14-16 czerwca w Ostrołęce. Jan Wiśniewski w kategorii monodramu weźmie udział w finale 64. OKR "Sam na Scenie", który odbędzie się w dniach 21-23 czerwca w Słupsku. To ogromne osiągnięcie i sukces, ponieważ w turnieju wojewódzkim brało udział 26 najlepszych recytatorów z całego województwa.

 

Radość tym większa, że wszyscy reprezentanci powiatu puławskiego to podopieczni Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika". Paulina Pajórek to podopieczna Anny Filipiak-Matras, a Gabrysia Pikuła i Janek Wiśniewski są członkami Teatru Sput² pod kierunkiem Katarzyny Grudzień, która na turnieju wojewódzkim w Lublinie otrzymała nagrodę dla najlepszego instruktora.

 

Gratulujemy!

 

Dyplom/ 1 Dyplom/ 2 Dyplom/ 3 Dyplom/ 4
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"