Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Puławska Orkiestra Dęta wyróżniona

Aktualności

24.06.2019

Puławska Orkiestra Dęta wyróżniona

Puławska Orkiestra Dęta wyróżniona

Wyróżnienie podczas XXXIV Wojewódzkiego Przeglądu Orkiestr Dętych OSP w Nałęczowie zdobyli muzycy z Puławskiej Orkiestry Dętej pod batutą kapelmistrza Dariusza Domańskiego.

 

Impreza pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego odbyła się w ubiegłą niedzielę, 23 czerwca. W konkursowe szranki stanęło dziesięć orkiestr z regionu. O nagrody walczyli muzycy m. in. z Kraśnika, Tomaszowa Lubelskiego, Lubartowa oraz oczywiście z Puław. Dla naszej orkiestry był to pierwszy przegląd, w którym skład prezentował grę w marszu.

 

 

Podczas pokazów marszowych i występów konkursowych, zgromadzona w Nałęczowie publiczność miała możliwość wysłuchania największych przebojów muzyki popularnej, jazzowej, filmowej i klasycznej. Orkiestra z POK zagrała w mini koncercie trzy utwory: "Antonins new world”, „Swing madley of Rusland” oraz „Zostałaś barwnym wspomnieniem”.

 

 

Gratulujemy zdobytego wyróżnienia i z niecierpliwością czekamy na występ podczas IX Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych w Puławach 13-15 września!


Zapraszamy do obejrzenia FOTOGALERII.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"