Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Kuba Rogala laureatem Złotej Róży

Aktualności

10.09.2019

Kuba Rogala laureatem Złotej Róży

Kuba Rogala laureatem Złotej Róży

W dniach 6-7 września w Kutnie odbywał się Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Kwietnik” będący nieodłącznym elementem wrześniowego Święta Róży. Konkurs od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem młodych wokalistów z całej Polski.

 

Jedenasta edycja dwudniowego Festiwalu przyciągnęła blisko 60 uczestników biorących udział w sześciu kategoriach wiekowych. POK „Dom Chemika” reprezentował w konkursie Jakub Rogala, wokalista na co dzień uczący się śpiewu u instruktora Zbigniewa Jonaka.

 

Na przesłuchania eliminacyjne uczestnicy zostali zaproszeni sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury. W jury konkursowym zasiadali: Janusz Tylman – muzyk, kompozytor, aranżer, przewodniczący jury, Magdalena Ptaszyńska – wokalistka i pedagog oraz Leszek Bonar – muzyk, redaktor muzyczny TVP Łódź.

 

Jakub po raz kolejny zachwycił jurorów i udowodnił swój wokalny talent zdobywając w konkursie pierwszą nagrodę w kategorii solistów do 12 lat i zostając tym samym laureatem Złotej Róży.

 

 

Wydarzenie zakończyło się w sobotę, na scenie plenerowej na Placu Piłsudskiego w Kutnie, gdzie odbył się uroczysty Koncert Galowy i wręczenie nagród.

 

Serdecznie gratulujemy Kubie oraz Panu Zbigniewowi tak udanego rozpoczęcia roku kulturalnego!

 

 

 

Dyplom
Dyplom
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"