Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » 23. Jesienny Konkurs Recytatorski

Aktualności

07.10.2019

23. Jesienny Konkurs Recytatorski

23. Jesienny Konkurs Recytatorski

Zapraszamy serdecznie uczniów szkół podstawowych, szkół średnich, studentów i wszystkich dorosłych miłośników recytacji do udziału w 23. edycji Jesiennego Konkursu Recytatorskiego.


Tegoroczny temat Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „Pamiętajcie o ogrodach” odsyła nas do świata przyrody, w całej jego urodzie i różnorodności. Wobec nieodwracalnych zmian grożących katastrofą ekologiczną, rośnie świadomość, że w żar epoki nie użyczy nam chłodu żaden schron, żaden beton. Coraz częściej tęsknimy za kontaktem z naturą, jej surowym pięknem, nieskażonym ludzką ręką. Organizatorzy zachęcają do poszukiwania utworów poetyckich i prozatorskich nie koniecznie dosłownie nawiązujących do złożoności i wieloznaczności natury.

 

Informujemy, że eliminacje dla powiatu puławskiego odbędą się 15 listopada 2019 r. o godz. 10.00 w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika". Zgłoszenia przyjmujemy do 5 listopada 2019 r. na portierni POK "Dom Chemika" w szczelnie zamkniętych kopertach z dopiskiem "JKR 2019".


Wszystkie osoby zainteresowane konkursem zapraszamy na bezpłatne konsultacje, które odbędą się 30 października 2019 r. o godz. 16.00 w sali 12 POK "Dom Chemika".

 

Szczegółowych informacji udziela Katarzyna Grudzień.

 

Wojewódzkie przesłuchania recytatorów odbędą się w dniach 26-27 listopada 2019 r. w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie, ul. Dolna Panny Marii 3 od godz. 10.00.


Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Starosta Puławski - Danuta Smaga.

23. Jesienny Konkurs Recytatorski - karta zgłoszenia
23. Jesienny Konkurs Recytatorski - karta zgłoszenia
23. Jesienny Konkurs Recytatorski - regulamin
23. Jesienny Konkurs Recytatorski - regulamin
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"