Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Spektakl komediowy "Cud" w Puławach

Aktualności

16.11.2019

Spektakl komediowy "Cud" w Puławach

Spektakl komediowy "Cud" w Puławach

Przymusowy pobyt Hubertusa Nowaka w małym hiszpańskim miasteczku, nie jest mu w smak. Awaria samochodu, telefoniczna gorąca linia z prawnikiem w sprawie papierów rozwodowych i perspektywa spędzenia nocy w podrzędnym hotelu niegrzeszącym luksusami. Ale… to nie koniec nieprzyjemnych zdarzeń, które tego dnia spadną na głowę producenta desek klozetowych. Gdy pogodzony z niesprzyjającym mu losem, zmęczony Hubertus szykuje się do snu, niefortunny bieg wypadków rozkręca się na dobre. W jego pokoju zjawia się młoda studentka. W całym San Miguel pokoi brak, więc strudzona podróżniczka rozpoczyna noclegowe negocjacje.  Nie chcąc okazać się potworem, Nowak lituje się nad biedną dziewczyną. W końcu to tylko jedna noc. Obydwoje nie przeczuwają nawet, że będzie to noc pełna cudów…

 

Komiczna zabawa w zgadywankę kto jest kim z pewnością rozbawi publiczność do łez. Ale i dla widzów szykuje się niespodzianka. Ich również czeka przemiana. Polska widownia przeobrazi się w hiszpańską. A do tego jej rola w tej niezwykłej opowieści będzie nie do przecenienia. W końcu co wieczór zasiadać będzie na niej mechanik, naprawiający samochód głównego bohatera.OBSADA:

Hubertus Nowak: Jacek Lenartowicz

Róża Nowak: Beata Olga Kowalska

Nelly: Laura Breszka

Benny: Igor Obłoza

Juan: Sylwester Maciejewski


Na sztukę Teatru Capitol pt. "Cud" zapraszamy 24 listopada br. o godz. 19:00 do hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych, ul. Wojska Polskiego 7.


Bilety na spektakl w cenie: 90 zł, 100 zł i 110 zł dostępne w kasie POK "Dom Chemika", tel.: (81) 886 20 24.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"