Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Kolęd - kolejność prezentacji - AKTUALIZACJA III

Aktualności

15.01.2020

XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Kolęd - kolejność prezentacji - AKTUALIZACJA III

XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Kolęd - kolejność prezentacji - AKTUALIZACJA III

Przedstawiamy kolejność występowania uczestników biorących udział w ogólnopolskim etapie XXV Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd.

 

Prezentacje konkursowe będą odbywały się od poniedziałku do środy – 27, 28 i 29 stycznia, w dwóch blokach: od godz. 09:00 (I blok) oraz od godz. 15:00 (II blok). Na przesłuchania zapraszamy do sali teatralnej w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach, ul. Kowalskiego 1.

 

Uczestnicy z kategorii artystycznej soliści wokaliści i kategorii wiekowej dzieci przedszkolne oraz oddziały zerowe wykonują tylko jeden utwór (kolęda tradycyjna). Pozostali uczestnicy prezentują 2 utwory konkursowe. Przy szacowaniu godziny Państwa występu, prosimy o uwzględnienie, iż soliści wykonują jedną kolędę, w związku z czym prezentacje przebiegają szybciej.

 

Prosimy, aby na nośniku z akompaniamentem (pendrive, płyta CD) znajdowały się wyłącznie podkłady do wykonywanych utworów.

 

Telefon kontaktowy wyłącznie podczas prezentacji: 601 317 545.

 

Zadanie współfinansowane z budżetu Miasta Puławy. 

 

Organizatorami Jubileuszowego XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd są: Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Edukacji, Kultury i Sportu „Wspólnie”, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży „Miłość”, Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach oraz Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”.XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Kolęd - kolejność prezentacji - AKTUALIZACJA III
XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Kolęd - kolejność prezentacji - AKTUALIZACJA III
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"