Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Wykonanie systemu elektroakustycznego, rejestracji wielośladowej i wsparcia Puławskiego Ośrodka Kultury ”Dom Chemika"

Aktualności

29.01.2020

Wykonanie systemu elektroakustycznego, rejestracji wielośladowej i wsparcia Puławskiego Ośrodka Kultury ”Dom Chemika"

Wykonanie systemu elektroakustycznego, rejestracji wielośladowej i wsparcia Puławskiego Ośrodka Kultury ”Dom Chemika"

W grudniu 2019 roku zostały zakończone prace związane z realizacją zadania pn. „Wykonanie systemu elektroakustycznego, rejestracji wielośladowej i wsparcia Puławskiego Ośrodka Kultury ”Dom Chemika”. Projekt ten realizowany był na podstawie umowy Nr 07674/18/FPK/NCK zawartej w dniu 20 czerwca 2018 roku z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego reprezentowanym przez Dyrektora Narodowego Centrum Kultury. Kwota dofinansowanie ze środków Funduszu Promocji Kultury (FPK) w 2019 roku wyniosła 850.000,00 zł. Całkowita wartość wykonanych prac w 2019 roku zamknęła się kwotą 2.983.338,31 zł netto (bez podatku VAT).

 

Wykonane prace w 2019 roku dotyczyły:

 

  1. Systemu elektroakustycznego sali widowiskowej składającego się z przyłączy sygnałowych, mikrofonów i akcesoriów scenicznych, systemu bezprzewodowego, rejestratorów i odtwarzaczy, transmisji sygnałów, konsolet fonicznych, systemu nagłośnienia.

  2. Systemu elektroakustycznego sali teatralnej składającej się z przyłączy sygnałowych, rejestratorów i odtwarzaczy, transmisji sygnałów, konsolet fonicznych, systemu nagłośnienia.

  3. Systemu elektroakustycznego atrium i klubu smok składający się z przyłączy sygnałowych, rejestratorów i odtwarzaczy, transmisji sygnałów, konsolet fonicznych, systemu nagłośnienia.

  4. Systemu wsparcia akustyki.

  5. Systemu Rejestracji wielośladowej.

  6. Systemu inspicjenta składającego się z interkomu przewodowego i bezprzewodowego, systemu rozgłoszeniowego, potwierdzenia akcji scenicznej, systemu zegarów, transparentów ciszy, pętli indukcyjnej.

  7. Systemu video składającego się z technicznego podglądu video, digital signage, projekcji. 

  8. Systemu AV sal konferencyjnych, muzycznych, tanecznych, prób, baletowej, klubu smok.

 

Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z zawartą umową. Zakupiona aparatura będzie służyła wszystkim artystom, uczestnikom zajęć, imprez i wydarzeń kulturalnych organizowanych w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika”.

 

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.
                          

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"