Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Wieczór walentynkowy "Szliśmy do siebie Ty i Ja"

Aktualności

04.02.2020

Wieczór walentynkowy "Szliśmy do siebie Ty i Ja"

Wieczór walentynkowy "Szliśmy do siebie Ty i Ja"

 

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, POK „Dom Chemika” zaprasza na specjalny walentynkowy wieczór, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze utwory o miłości. O muzyczną oprawę i wykonanie programu artystycznego, zadbają wokaliści przygotowani przez Michała Matrasa oraz Puławska Orkiestra Dęta, pracująca pod kierunkiem Dariusza Domańskiego.

 

W repertuarze Orkiestry, znajdą się żywiołowe, romantyczne i nastrojowe utwory o miłości, m. in.: „Everybody needs somebody to love”, „Libertango” czy „Can’t take my eyes off you”.

 

W wykonaniu podopiecznych Michała Matrasa, usłyszymy takie przeboje jak: „Polska miłość”, „Im więcej Ciebie tym mniej”, „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „All you need is love”, „The man I love”, „Lubie wracać tam gdzie byłem”, „Dwa serduszka”, czy „O,Romeo”. Akompaniatorem i autorem wszystkich aranżacji do utworów jest Michał Matras. Wokalistom towarzyszyć będą także dźwięki skrzypiec i wiolonczeli. Młodzi muzycy, którzy wystąpią tego wieczoru są również częścią zespołu wokalno-instrumentalnego z POK „Dom Chemika”.

 

 

Walentynkowy koncert z pewnością będzie okazją nie tylko do spędzenia udanego wieczoru, ale także do odkrycia na nowo klasycznych piosenek miłosnych, które mimo upływu lat wciąż wzruszają serca słuchaczy.

 

Na walentynkowy wieczór zapraszamy 14 lutego o godz. 18:30 do klubu muzycznego Lawa.

 

Wstęp: 25 zł. Bilety i rezerwacja stolików w kasie POK tel.: 81 886 20 24. W dniu koncertu kasa Ośrodka będzie czynna do godz. 17:00 oraz na godzinę przed koncertem w klubie Lawa.


© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"