Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Mały Konkurs Recytatorski - nowa odsłona!

Aktualności

22.05.2020

Mały Konkurs Recytatorski - nowa odsłona!

Mały Konkurs Recytatorski - nowa odsłona!
 

Drodzy Recytatorzy! Chociaż nie odbyły się eliminacje 39. Małego Konkursu Recytatorskiego, bo życie napisało własny scenariusz i wirus pokrzyżował nam plany, to mamy dla Was nową propozycję.

 

I Wojewódzki Przegląd Prezentacji Multimedialnych skierowany do uczniów klas I-VI szkół podstawowych, ma być formą zabawy i propozycją ciekawego i edukacyjnego spędzenia czasu podczas przymusowej dla nas wszystkich izolacji.

 

Wierzymy, że taka forma aktywności pozwoli pokazać szerokiej rzeszy ludzi Wasze talenty i zainteresowania, a także umiejętność podejmowania nowych wyzwań w obliczu nieprzewidzianych zdarzeń. Udowodnijcie nam wszystkim, że recytacja jest Waszą pasją, sposobem na przekazanie emocji, rozmową z nami prowadzoną pięknym, literackim językiem.

 

Przegląd polega na nagraniu swojej prezentacji (wiersza lub fragmentu prozy do 3 min.) i przesłaniu jej zgodnie z instrukcją dołączoną do regulaminu do dnia 17 czerwca 2020 r. Prosimy nie przesyłać swoich prezentacji na maila!

 

W razie wątpliwości w sprawie nagrań, informacji udziela Patryk Pawelec, mail: recytacja.wok@gmail.com, telefon: 509 447 236.

 

Organizatorem Przeglądu jest Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.

 

Życzymy udanej zabawy i powodzenia!

 

Regulamin, kartę zgłoszenia i instrukcję przesyłania nagrań znajdziecie poniżej.

Regulamin
Regulamin
Karta zgłoszenia
Karta zgłoszenia
Instrukcja przesyłania nagrania
Instrukcja przesyłania nagrania
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"