Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Koncert "Dla Ciebie Mamo..." on-line

Aktualności

04.06.2020

Koncert "Dla Ciebie Mamo..." on-line

Koncert "Dla Ciebie Mamo..." on-line
 

"Dla Ciebie, Mamo..." to koncert podsumowujący cały rok artystycznej pracy wszystkich grup Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle" im. Kazimiery Walczak "Mamci".

 

Ten wyjątkowy koncert dedykowany rodzicom, a zwłaszcza mamom, zawsze odbywał się w okolicy Dnia Matki. W tym roku w związku z zaistniałą sytuacją nie mógł odbyć się w tradycyjnej formie, jednak nie mogło go zabraknąć w ogóle. Ponieważ ten rok jest inny niż wszystkie, koncert "Dla Ciebie, Mamo..." będzie również inny...

 

Zabierzemy Was w sentymentalną, taneczno-wokalną podróż, w której jeszcze raz przeżyjemy moc wzruszeń i uśmiechów, dzięki fragmentom minionych koncertów, ale nie zabraknie także niespodzianek przygotowanych w tym wyjątkowym i trudnym czasie, co pokazuje, że "Powiśle" trwa pomimo wszystko!

 

Dla niektórych może to będzie pierwsze spotkanie z Zespołem i z koncertem "Dla Ciebie, Mamo...", dlatego tym bardziej zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu w najbliższą niedzielę, 7 czerwca, o godzinie 17.30 na kanałach YouTube POK "Dom Chemika" i ZPiT "Powiśle" im. Kazimiery Walczak "Mamci".

 

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"