Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Sukcesy teatralne i wokalne w Lipsku

Aktualności

29.06.2020

Sukcesy teatralne i wokalne w Lipsku

Sukcesy teatralne i wokalne w Lipsku
 

Po raz kolejny podopieczni Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” udowodnili, że w swoich dziedzinach artystycznych posiadają ogromne talenty. W organizowanym przez Lipskie Centrum Kultury XXIV Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej z powodzeniem udział wzięli Jakub Rogala oraz Gabrysia Pikuła i Michał Białota.


Ogłoszony stan epidemii spowodował, że uczestnicy nie przyjechali do Lipska, ale próbowali swoich sił online. Do konkursowej oceny artystycznej przeglądu we wszystkich kategoriach wpłynęły 73 prezentacje w formie nagrań wideo.

 

Wśród prezentacji Teatru Jednego Aktora jury postanowiło przyznać II miejsce Gabrieli Pikule i Michałowi Białocie, podopiecznym Katarzyny Grudzień z Teatru SPUT². Gabrysia i Michał rywalizowali w grupie wiekowej kl. I-III szkoły ponadpodstawowej, w której uczestnicy przesłali 19 występów wideo.

 

Występ Gabrieli Pikuły

 

Występ Michała Białoty

 

Znakomicie w kategorii wokalnej poradził sobie podopieczny Zbigniewa Jonaka, Kuba Rogala, który w kategorii wiekowej kl. VII-VIII szkoły podstawowej zdobył I miejsce. W konkursie wokalnym udział wzięło 42 wykonawców.

 

Występ Jakuba Rogali

 

Zapraszamy do oglądania zwycięskich prezentacji Gabrieli, Kuby i Michała.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"