Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Dziewięcioro wokalistów z POK w półfinale "Wygraj Sukces"

Aktualności

05.10.2020

Dziewięcioro wokalistów z POK w półfinale "Wygraj Sukces"

Dziewięcioro wokalistów z POK w półfinale "Wygraj Sukces"
 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że aż dziewięcioro wokalistów pracujących pod opieką instruktora Zbigniewa Jonaka, zakwalifikowało się do drugiego etapu prestiżowego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”.

 

Reprezentanci naszego Ośrodka, którzy będą brali udział w półfinałowym etapie Konkursu to: Julia Duliasz, Marta Podsiadła, Maja Zawadzka, Gabriela Mosińska, Marlena Piaseczna, Zuzanna Bartosik, Julia Pszczoła, Amelia Lasota oraz Jakub Rogala.

 

Uzdolnieni soliści pokonali w kwalifikacjach wstępnych 1001 uczestników i znaleźli się w gronie 551 osób, które zawalczą o finał przeglądu.

 

Z uwagi na sytuację epidemiczną, 25. edycja Konkursu zostanie w całości przeprowadzona on-line. Celem wydarzenia jest prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego solistów i instruktorów odpowiedzialnych za ich przygotowanie

 

Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”, zapoczątkowany przed laty przez kompozytora Jarosława Piątkowskiego, to wielka, muzyczna przygoda i okazja do zdobycia cennych doświadczeń. Do turnieju co roku zgłaszają się najlepsi wokaliści z całej Polski, zapewniając mu bardzo wysoki poziom artystyczny.

 

Nazwiska finalistów 25. edycji poznamy 21 listopada 2020 r.

 

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych podopiecznych!

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"