Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Wokaliści Zbigniewa Jonaka docenieni na dwóch przeglądach piosenki

Aktualności

12.11.2020

Wokaliści Zbigniewa Jonaka docenieni na dwóch przeglądach piosenki

Wokaliści Zbigniewa Jonaka docenieni na dwóch przeglądach piosenki
 

Julia Duliasz, Marlena Piaseczna, Gabriela Mosińska oraz Jakub Rogala, soliści pracujący pod opieką instruktora Zbigniewa Jonaka, pomyślnie przeszli kolejny etap 25. edycji Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” i zakwalifikowali się do finału największego w Polsce prestiżowego, dziecięcego przeglądu wokalnego.

 

Tegoroczny finał konkursu poprzedziły dwa etapy kwalifikacyjne, z uwagi na sytuację epidemiczną, przeprowadzone online.

 

W półfinale jury przesłuchało nagrania, które nadesłało 551 wokalistów z całej Polski. Spośród nich do finału nominacje otrzymało 117 uczestników.

 

Organizatorzy przeglądu informują, że bezpośrednia transmisja z finału oraz odczytanie werdyktu zaplanowana jest na 21 listopada 2020 r. na godz. 16.30 i będzie dostępna na stronie internetowej Wygraj Sukces” oraz na oficjalnym profilu konkursu na Facebooku.

 

To nie koniec sukcesów podopiecznych Zbigniewa Jonaka. W organizowanym przez lubelski MDK "Pod Akacją", Wojewódzkim Konkursie Piosenki "Jesienne Nutki 2020”, reprezentanci POK również mają szansę udowodnić swoje talenty.

 

Po przesłuchaniu 66 solistów jury wytypowało 37 wokalistów w trzech kategoriach wiekowych, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu. Wśród wyróżnionych uczestników, znalazło się troje wykonawców z naszego Ośrodka. Przepustkę do półfinału uzyskali: Marta Podsiadła, Zuzanna Bartosik oraz Jakub Rogala.

 

Na finał konkursu odbywającego się pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty musimy poczekać do 20 listopada.

 

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych wokalistów!

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"