Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Ruszyły zapisy na XXVI puławski Festiwal Kolęd

Aktualności

15.12.2020

Ruszyły zapisy na XXVI puławski Festiwal Kolęd

Ruszyły zapisy na XXVI puławski Festiwal Kolęd
 

Dźwięki kolęd towarzyszą nam od niepamiętnych czasów. Ich ogromna popularność na przestrzeni wielu stuleci sprawiała, iż zawsze były one ważną częścią tradycji i życia artystycznego. Chcąc dalej pielęgnować ten obyczaj zapraszamy wszystkich do udziału w XXVI edycji puławskiego Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd.

 

Z uwagi na sytuację epidemiczną, tegoroczna edycja będzie miała zmieniony przebieg. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza on-line oraz przesłanie nagrania audio jednego utworu.

 

Do udziału zaproszeni są uczestnicy w każdym wieku. Można śpiewać indywidualnie, w zespołach i rodzinnie. Do nadsyłania nagrań zachęcamy także chóry i instrumentalistów. Wśród prezentowanych kolęd, zgodnie z regulaminem, powinien znaleźć się 1 utwór wybrany z wykazu lub inny zawierający treści dotyczące Tajemnicy Bożego Narodzenia.

 

 

Zgłoszeń dokonywać należy na specjalnym formularzu zgłoszeniowym wyłącznie do dnia 20 stycznia 2021 r.Link do nagrania audio należy zamieścić w odpowiedniej rubryce w elektronicznym formularzu zgłoszeniowym. Instrukcja generowania linku poprzez serwis WeTransfer znajduje się w załączniku poniżej.

 

Dopuszczalne formaty pliku audio to .mp3 oraz .wav. Plik audio powinien być podpisany nazwiskiem i imieniem lub nazwą zespołu oraz tytułem utworu (np. Kowalski Jan, Przybieżeli do Betlejem).

 

Szczegółowe informacje odnośnie Festiwalu znajdują się w załączonym regulaminie. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nowymi zapisami.

 

Regulamin XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2021
Regulamin XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2021
Instrukcja generowania linku w WeTransferze
Instrukcja generowania linku w WeTransferze
Obowiązek informacyjny
Obowiązek informacyjny
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"