Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » Zapraszamy na jazzowy koncert świąteczny

Aktualności

17.12.2020

Zapraszamy na jazzowy koncert świąteczny

Zapraszamy na jazzowy koncert świąteczny
 

W niedzielę, 27 grudnia, zapraszamy na energetyczny wieczór piosenek świątecznych w jazzowym stylu. Nastrojowy i magiczny klimat w wykonaniu niezwykle utalentowanych muzyków gwarantowany.

 

Koncert cenionego na polskiej scenie jazzowej wokalisty Janusza Szroma z udziałem Wojciecha Pulcyna (kontrabas), Wojciecha Puszka (fortepian) i Bogdana Tchórzewskiego (perkusja), będzie doskonałym dopełnieniem magii świąt i to na najwyższym poziomie.

 

W repertuarze znajdą się popularne utwory okresu bożonarodzeniowego. Melodie, w których znamy każda nutę, usłyszymy w nowatorskich jazzowych aranżacjach i znakomitych polskich przekładach.


Zapowiada się niezwykły świąteczny wieczór z muzyką, która ogrzeje nasze serca. To trzeba zobaczyć i usłyszeć. Zapraszam na „Świąteczny swing” - zachęca Zbigniew Śliwiński, Dyrektor Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”.

 
Koncert zrealizowany premierowo w Klubie Muzycznym SMOK do obejrzenia online, 27 grudnia 2020 r. o godz. 18.00 na kanałach społecznościowych POK „Dom Chemika”.


© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"