Aktualności - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Aktualności » "Zakochani są wśród nas", czyli Walentynki on line

Aktualności

11.02.2021

"Zakochani są wśród nas", czyli Walentynki on line

"Zakochani są wśród nas", czyli Walentynki on line
 

Miłość niejedno ma imię i każdy może tę miłość wyrażać na swój sposób. Można kochać lirycznie i dramatycznie, gwałtownie i od niechcenia, skrycie i nad życie... Można pisać wiersze, piosenki, poematy czy haiku, a że czasy są trudne, to i miłość bywa niełatwa…

 

Ale jedno jest pewne, zakochani są wśród nas, i każdy chce jakoś urządzić sobie tę miłość… Dlatego zapraszamy do udziału w nieco innym, walentynkowym programie muzycznym, w którym będzie można usłyszeć nie zawsze oczywiste piosenki o miłości.

 

Nie zabraknie pięknych polskich utworów, m.in. Czas miłości, Zakochani są wśród nas czy Pchła i słoń, jak i kilku amerykańskich akcentów, takich jak It’s Oh So Quiet oraz You mean the world to me. I choć to nie będzie walentynkowy koncert życzeń, to na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

 

W programie zaśpiewają: Renata Siedlaczek, Gabriela Jurkowska, Dagmara Pacek, Anna Piłat, Aleksandra Walasek, Ryszard Stępień i Bartosz Piskała.

 

 

Wystąpią: kwartet smyczkowy w składzie; Gabriela Jurkowska, Dagmara Pacek, Anna Piłat i Aleksandra Walasek, oraz sekcja muzyczna: Michał Matras – piano, Piotr Mazurek – gitara, Andrzej Rotmański – gitara basowa, Marek Kozak – perkusja.

 

Program artystyczny „Zakochani są wśród nas” zobaczycie 14 lutego o godz. 17:00 na kanałach społecznościowych POK „Dom Chemika”. Zapraszamy!

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"