Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Życiowy sukces Moniki Malczak

Archiwum wiadomości

15.10.2012

Życiowy sukces Moniki Malczak

Życiowy sukces Moniki Malczak
7 października zakończył się IV Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus "W żółtych płomieniach liści" organizowany w Białymstoku przez tamtejszy Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury.

Festiwal ma na celu prezentację i popularyzację piosenek artystki pochodzącej z tego miasta – Łucji Prus, a także innych wartościowych utworów z dziedziny współczesnej piosenki literackiej i autorskiej. Organizatorom zależy na wspieraniu oraz promowaniu twórczości artystycznej młodych wykonawców.

Jury w składzie: Włodzimierz Nahorny, Elżbieta Adamiak, Janusz Strobel, Jan Wołek, Andrzej Dyrdał po wysłuchaniu 18 prezentacji konkursowych zakwalifikowanych do udziału w Festiwalu postanowiło przyznać I nagrodę Monice Malczak reprezentującej Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika". To kolejny duży sukces tej utalentowanej wokalistki i jej instruktora Zbigniewa Jonaka.

Zgodnie z zapisem w protokole Jury uznało poziom artystyczny prezentacji konkursowych za bardzo wysoki. Tym bardziej cieszy więc uznanie dla Moniki Malczak, którą  doceniono na tak prestiżowym Festiwalu. Ponadto laureatka I nagrody została zaproszona z własnym recitalem na V edycję Festiwalu w przyszłym roku.
Monika Malczak na Festiwalu "W żółtych płomieniach liści", fot. Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku Monika Malczak na Festiwalu "W żółtych płomieniach liści", fot. Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku Monika Malczak na Festiwalu "W żółtych płomieniach liści", fot. Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku Monika Malczak na Festiwalu "W żółtych płomieniach liści", fot. Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku dyplom dla Moniki Malczak za I miejsce
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"