Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Kolejny Finał WOŚP już za nami!

Archiwum wiadomości

16.01.2013

Kolejny Finał WOŚP już za nami!

Kolejny Finał WOŚP już za nami!
W miniony weekend kwestowaliśmy po raz kolejny na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbierała pieniądze na rzecz ratowania życia dzieci oraz godnej opieki medycznej seniorów. Dzięki Wam i Waszej ofiarności zgromadziliśmy ponad 16 tys. zł.

Tradycyjnie Finał WOŚP odbywał się w całym kraju w drugą niedzielę stycznia. My rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy już w sobotę. Na fantastycznym koncercie zagrały lokalne zespoły Chrupacz, Underband, Korektor, Clostridium oraz Magister Ninja z Łodzi. Do puszek tego dnia udało się zebrać 701,67 zł.

W sympatycznej i miłej atmosferze w niedzielę odbył się kolejny koncert. Tym razem na dużej scenie wystąpiły zespoły z POK "Dom Chemika" i zaprzyjaźnione z naszym ośrodkiem. Kwestowaliśmy do dwóch puszek: do pierwszej udało nam się zebrać 774,73 zł i 10 Euro, a do drugiej (zbierał Pan Sulej na ekspozycji motocykli) 1750 zł.

W klubie muzycznym "Smok" w niedzielę przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy pod hasłem "Artyści dla WOŚP". W fantastycznej atmosferze udało się zebrać ze sprzedaży prac plastycznych (choć nie tylko) kwotę 13.013 zł. Jest to kwota wyższa niż zebrana w 2012, wówczas zgromadzono 12.730 zł.

Łącznie w POK "Dom Chemika" zebrano podczas tegorocznego Finału WOŚP kwotę 16.239,40 zł i 10 Euro. W roku ubiegłym była to suma zbliżona (16.347,87 zł).

Dziękujemy Wam serdecznie, że byliście w tych dniach z nami! Dziękujemy za wspólną zabawę i pomoc!
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"