Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Zmiana terminu koncertu SDM

Archiwum wiadomości

08.04.2013

Zmiana terminu koncertu SDM

Zmiana terminu koncertu SDM
Zawiadamiamy, że z przyczyn niezależnych od POK "Dom Chemika" jesteśmy zmuszeni po raz drugi przełożyć koncert Starego Dobrego Małżeństwa, który miał się odbyć w czwartek 18 kwietnia o godz. 18.30. Sytuacja jest wyjątkowa, ponieważ gitarzysta zespołu Bolo Pietraszkiewicz złamał przed kilkoma dniami rękę i w chwili obecnej przechodzi okres leczenia i rehabilitacji.

W związku z tym wszystkie kwietniowe koncerty SDM na terenie Polski zostały przełożone na termin późniejszy. Występ w Puławach jest planowany na 10 czerwca na godz. 18.30.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie zakupione wcześniej bilety na poprzednie terminy, tj. 1 marca i 18 kwietnia, w dalszym ciągu są ważne, istnieje także możliwość ich zwrotu w kasie POK "Dom Chemika". W miarę możliwości prosimy też, aby osoby, które rezerwowały u nas już wcześniej miejsca na kwietniowy termin potwierdzały rezerwację na nowy, czerwcowy termin.

Informacja o kontuzji Bolo Pietraszkiewicza jest zamieszczona na oficjalnej stronie zespołu www.sdm-myszkowski.com.

W kwietniu nasz ośrodek zorganizuje jeszcze konkursy dla Państwa, gdzie do zdobycia będzie zaproszenie na czerwcowy koncert SDM oraz płyty. Bardzo przepraszamy za zmiany i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Do trzech razy sztuka. Liczymy, że w czerwcu wreszcie SDM zagości w Puławach!
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"