Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Ogłaszamy konkursy na najciekawszy plakat i lalkę!

Archiwum wiadomości

09.04.2013

Ogłaszamy konkursy na najciekawszy plakat i lalkę!

Ogłaszamy konkursy na najciekawszy plakat i lalkę!

Tradycją lat ubiegłych, w dniach 23-26 maja 2013 r. odbędą się Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy. Z tej okazji dla wszystkich kreatywnych miłośników lalek przygotowaliśmy dwa konkursy: na plakat i lalkę. Wystarczy własnymi siłami dowolną techniką przygotować najciekawsze kompozycje. Plakaty i lalki będą oceniane w 5-ciu kategoriach wiekowych.

 

Prace można składać do 30 kwietnia 2013 r. w Puławskiej Galerii Sztuki, dołączając do nich wypełnioną kartę zgłoszenia. Regulaminy i kartę zgłoszenia można pobrać stąd. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone pierwszego dnia Spotkań Lalkarzy, 23 maja o godz. 16.00 w Sali Pompejańskiej w Starostwie Powiatowym w Puławach. W razie wątpliwości, informacji na temat konkursów udziela Kamila Salwowska-Duk.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Puławskich Spotkań Lalkarzy są Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" i Powiat Puławski.

 

Gorąco zapraszamy do udziału w konkursach i przypominamy, że wszystkie lalki zgłoszone do konkursu wezmą udział w ulicznym korowodzie!

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"