Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Upływa termin zapisów na Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe

Archiwum wiadomości

27.06.2013

Upływa termin zapisów na Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe

Upływa termin zapisów na Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe
To już ostatnie 4 dni, kiedy można nadsyłać do nas zgłoszenia na tegoroczne Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe. Termin upływa z końcem tego miesiąca. Formularz zgłoszeniowy znajduje się tu.

43 Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe "Puławy 2013" będą odbywały się u nas w dniach 11-21 lipca. Dokładne informacje o kadrze, programie zajęć oraz warunkach uczestnictwa są zamieszczone tutaj.

Osoby niepełnoletnie, które zgłosiły chęć uczestnictwa w Warsztatach, proszone są o przygotowanie i dostarczenie do naszego ośrodka specjalnego oświadczenia od rodziców lub opiekunów prawnych. Takie oświadczenie można pobrać stąd.

Jednocześnie informujemy, że po wysłaniu zgłoszenia przez formularz internetowy należy dokonać opłaty na konto bankowe (w całości lub zaliczkowo). Opłata za uczestnictwo w Warsztatach wynosi łącznie 950 zł wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem, natomiast samo uczestnictwo bez noclegu i wyżywienia kosztuje 400 zł. Nie ma możliwości, aby korzystać z noclegu, lecz bez wyżywienia. Konto bankowe do wpłat: 32 1560 0013 2367 1256 5276 0002.

 

Tegoroczne Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe wspierają medialnie: portal e-pulawy, portal pulawy.naszemiasto.pl, portal mmpulawy.pl, Dziennik Wschodni, Kurier Lubelski, Nasz nRegion, Radio Lublin, Radio Puławy 24, Tygodnik Powiśla. Organizatorami są: POK "Dom Chemika", Fundacja Jazz Jamboree, Polskie Stowarzyszenie Jazzowe.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"