Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Konkurs Podróżujesz! Stemplujesz! Wygrywasz z RPO!

Archiwum wiadomości

15.07.2013

Konkurs Podróżujesz! Stemplujesz! Wygrywasz z RPO!

Konkurs Podróżujesz! Stemplujesz! Wygrywasz z RPO!
Zachęcamy do udziału w nowym konkursie Podróżujesz! Stemplujesz! Wygrywasz z RPO!, który wystartował właśnie dzisiaj! Konkurs polega na zbieraniu pieczątek/stempli w odwiedzanych miejscach, a mapa wskaże Ci do nich drogę. Jednak, aby zakwalifokowac się do walki o nagrody główne, należy także w krótki i zabawny sposób zaprosić do odwiedzenia miejsca, które się najbardziej podobało. Później jury wyłoni najzabawniejsze opisy, a ich autorzy zgarną m.in. rowery, pobyty w SPA czy też kijki nordic walking.

Konkurs skierowany jest do wszystkich, małych i dużych, dorosłych i dzieci, wystarczy tylko, że lubisz podróżować, zwiedzać i poznawać nowe atrakcyjne miejsca. Połącz przyjemne z pożytecznym, a za swoją aktywność zgarnij nagrody.

Organizatorem konkursu jest Marcin Komadowski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Modart Marcin Komadowski. Konkurs ma za cel promocję turystyki i piękna regionu Lubelszczyzny. Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin są dostępne na stronie www.rpo.lubelskie.pl. W Puławach paszport można pobrać w naszym Centrum Informacji Turystycznej. Konkurs trwa do 30 września.
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"