Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Koncert Lubelskiej Federacji Bardów

Archiwum wiadomości

27.07.2013

Koncert Lubelskiej Federacji Bardów

Koncert Lubelskiej Federacji Bardów
Wciąż trwa sprzedaż biletów na koncert Lubelskiej Federacji Bardów!

Lubelska Federacja Bardów to o
ryginalna formacja estradowa proponująca własne rozumienie rozrywki. Sposobem organizacji pracy przypominająca piwnice artystyczne, gdzie jest wielu autorów, kompozytorów i wykonawców. Czerpie wzorce z folkloru Kresów, muzyki klasycznej; nawiązuje do ambitnych nurtów rocka i popu. Charakteryzuje się niespotykaną potęgą głosów, a także wyjątkową dbałością o stronę muzyczną i tekstową. Warte podkreślenia jest, że zarówno muzyka jak i tekst są przeważnie dziełem członków zespołu.

Najważniejsze występy w charakterze gwiazdy zespół zanotował podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, II Festiwalu Piosenki Prawdziwej (Sopot - Opera Leśna), Olsztyńskich Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy poezję". Z sukcesem koncertował w Wiedniu, Paryżu, Nowym Jorku, Lwowie, i wielokrotnie w Londynie. Najczęściej jednak w Polsce i ze szczególnym umiłowaniem w lubelskiej Kawiarni Artystycznej Hades.

Szczegóły koncertu można znaleźć tutaj. Zachęcamy także do odwiedziena strony internetowej zespołu www.lfb.lublin.pl.

Zapraszamy do kasy POK "Dom Chemika" - bilety w cenie 30 zł parter i 20 zł balkon, jeszcze można załapać się na dobre miejsca!
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"