Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » To już dzisiaj: "TAP IREE"!

Archiwum wiadomości

07.09.2013

To już dzisiaj: "TAP IREE"!

To już dzisiaj: "TAP IREE"!
Mamy dzisiaj piękny słoneczny dzień - niech będzie szczęśliwy także dla bezdomnych psiaków z puławskiego schroniska, które czekają na Waszą pomoc!

Przygotowania trwają,  koncert "TAP IREE" już dziś wieczorem o godz. 19.00. Przypominamy, że wystąpią:
  • Zespół Baletowy "Etiuda" z POK "Dom Chemika";
  • EXYS  performance artystyczny składający się z muzyki elektronicznej Sławka Strzykowskiego oraz tańca i stepu wykonywanego przez zawodowych tancerzy;
  • REELANDIA – jedna z najlepszych grup tańca irlandzkiego w Polsce, w swoim dorobku ma pokazy na największych scenach w Polsce i Europie;
  • CEILI  - duet muzyków grających tradycyjną muzykę celtycką połączoną z kompozycjami autorskimi utrzymanymi w charakterze utworów irlandzkich, szkockich, bretońskich i galickich.

Koncert będzie wielkim widowiskiem i z pewnością jeszcze długo nie będzie drugiego takiego w naszym mieście. Naprawdę warto zobaczyć to na własne oczy.

Mamy nadzieję, że kolejka do kasy będzie baaardzo długa - w końcu bilet to tylko 10 zł, ale pomnożone przynajmniej częściowo pokryje ogrom wydatków schroniska. 100% dochodów z biletów przekażemy schronisku dla bezdomnych zwierząt w Puławach!!!

Wyjątkowo dzisiaj kasa biletowa będzie czynna nie godzinę, ale aż dwie godziny przed koncertem, czyli już od 17.00 można zakupić bilety.

Do zobaczenia wieczorem! :-)
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"