Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Zbliża się Puławski Festiwal Fotografii

Archiwum wiadomości

17.09.2013

Zbliża się Puławski Festiwal Fotografii

Zbliża się Puławski Festiwal Fotografii

Zapraszamy na pierwsze tego typu wydarzenie w Puławach – Puławski Festiwal Fotografii!

 

Ten Festiwal jest kolejną propozycją, którą realizujemy w ramach projektu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. W magiczny świat fotografii wprowadzą Was Daniel Mróz i Maks Skrzeczkowski. 

 

Pasjonatów fotografii w naszym mieście nie brakuje, więc z pewnością I Puławski Festiwal Fotografii będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. 27 września rozpoczniemy trzydniową imprezę, w czasie której odbędą się m.in. otwarte dla wszystkich warsztaty fotografii, plenery, konstruowanie aparatu fotograficznego, do którego można wejść, Gigantyczna Camera Obscura i budowanie aparatów fotograficznych z "byleczego". Brzmi ciekawie?... To nie wszystko! Zobaczcie, co jeszcze się wydarzy. :-)

 

Przy okazji Festiwalu utworzone zostaną biblioteka fotograficzna w Bibliotece Miejskiej w Puławach, a także wystawa "Różne dziwne aparaty fotograficzne" w Młodzieżowym Domu Kultury i wystawy "młodych talentów". Tych ostatnich możecie spodziewać się w różnych nietypowych miejscach naszego miasta.

 

Jeszcze można nadsyłać zgłoszenia na warsztaty na adres: wielkiefotografowanie@o2.pl. Wszystkie wydarzenia podczas festiwalu są bezpłatne! Szczegółowy program znajduje się tutaj.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"