Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Spotkanie dla mam z Kasią Cichopek

Archiwum wiadomości

20.09.2013

Spotkanie dla mam z Kasią Cichopek

Spotkanie dla mam z Kasią Cichopek
W niedzielę 13 października zapraszamy panie do odwiedzenia naszego ośrodka - zaplanowaliśmy spotkanie z Kasią Cichopek specjalnie dla Was! Wstęp oczywiście bezpłatny! :-)

Popularna młoda aktorka, znana przede wszystkim ról w serialach "M jak miłość" i "Tancerze" oraz uczestniczka "Tańca z gwiazdami", absolwentka Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej,  a prywatnie mama 3 letniego Adasia, poprowadzi w sali widowiskowej naszego ośrodka event dla pań zatytułowany "Mamy sexy mamy?".

Nadrzędnymi celami szkolenia są:
  • podniesienie poziomu aktywacji zawodowej kobiet, poprzez pokazanie w dostępny i atrakcyjny sposób technik, które pozwolą im uwierzyć w siebie i własne możliwości,
  • zaprezentowania im zdrowego modelu życia (dieta, zdrowe odżywianie, ćwiczenia),
  • poruszenia ważnych, często pomijanych tematów związanych z macierzyństwem i zmianami psychiczno- fizycznymi jakie za sobą niesie.

W ramach tego szkolenia kobiety dowiedzą się jak zadbać o siebie, aby poczuć się pewniej i atrakcyjniej, jak żyć zdrowo i być  swego rodzaju "sexy mamą". Do kogo kierowane jest szkolenie? Przede wszystkim do kobiet w ciąży i mam, chcących mądrze zadbać o siebie i swoje dzieci. Do udziału w szkoleniu zapraszamy także mamy nieaktywne zawodowo, chcące wrócić na rynek pracy po urlopie macierzyńskim i wychowawczym. Powrót do pracy po długim okresie opieki nad dzieckiem często bywa stresujący dla kobiety. Przerwa w codziennych kontaktach ze środowiskiem pracy, tworzy barierę którą trudno kobietom samodzielnie pokonać. Ważne jest też ponowne nabycie pewności siebie poprzez m.in. zadbanie o swój wygląd i stan psychiczny.

Szkolenie ma dosyć innowacyjną formę, na pewno nie będzie przebiegało w typowej, tradycyjnej formie. Zostało przygotowane w bardzo dostępny sposób, a jego atrakcyjność wzmacnia poczucie humoru, które pozwala mówić o rzeczach trudnych w sposób przyjazny i z przymrużeniem oka. Szkolenie składa się z trzech bloków tematycznych. W trakcie realizacji każdego z nich, informacje słowne dopełniać będą zabawne animacje, pokazy i scenki z udziałem aktorów, albowiem poprzez zabawę łatwiej jest zapamiętać ważne kwestie.

W trakcie szkolenia nie zabraknie miejsca na rozmowy z uczestniczkami, ich aktywne uczestnictwo w evencie, będą prezenty dla każdej z pań od firmy Kupiec oraz poczęstunek. Szkolenie przewidziane jest na 3 godz. 15 min z przerwą.

Jeśli zaś chodzi o panów chętnych zobaczyć event to oczywiście nie mamy żadnych przeciwwskazań, jeśli tylko tematy i sposób ich poruszania wydadzą im się atrakcyjne. Zapraszamy! :-)

Sponsorem wydarzenia jest firma "Kupiec". Organizatorem trasy ogólnopolskiej jest Agencja Produkcyjna "Palma". Za przygotowanie puławskiego spotkania w POK "Dom Chemika" odpowiada Mariusz Karolak.


© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"