Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Weekend w POK "Dom Chemika"

Archiwum wiadomości

26.09.2013

Weekend w POK "Dom Chemika"

Weekend w POK "Dom Chemika"
Nie macie pomysłu, co robić w nudny jesienny weekend w Puławach? Mamy dla Was kilka ciekawych propozycji!

Już jutro o godz. 20.00 w "Smoku" długo wyczekiwany koncert wspaniałego bluesmana Eddiego Martina. U boku Ambasadora Brytyjskiego Bluesa zagrają także Łukasz Gorczyca i Bogdan Tchórzewski. To ostatnia chwila, żeby kupić tańszy bilet w przedsprzedaży za 25 zł, w dniu koncertu bilet kosztuje 30 zł. Więcej informacji tutaj.

Jutro rozpocznie się i potrwa do niedzieli Puławski Festiwal Fotografii. W ramach festiwalu odbędą się warsztaty, wystawa, plenery i mnóstwo innych atrakcji. Termin zapisów na warsztaty już minął, ale większość wydarzeń festiwalowych będzie dostępna dla każdego - zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem. Puławski Festiwal Fotografii dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2013.

Również od piątku do niedzieli w POK "Dom Chemika" będą odbywały się IV Międzynarodowe Warsztaty Gospel. Warsztaty poprowadzą Agnieszka Górska-Tomaszewska z Poznania oraz Brian Fentress z Wielkiej Brytanii. Zakończą się w koncertem finałowym w niedzielę o godzinie 18.00. Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie "Rodzina".

Zapraszamy w weekend do POK "Dom Chemika"! :-)
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"