Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Dołącz do gry miejskiej "Alicja w krainie Facebooka"!

Archiwum wiadomości

04.10.2013

Dołącz do gry miejskiej "Alicja w krainie Facebooka"!

Dołącz do gry miejskiej "Alicja w krainie Facebooka"!
Powoli zbliżamy się do realizacji kolejnego wydarzenia, które okazało się jednym z ciekawszych zgłoszonych do konkursu "Inicjatywy lokalne": gry miejskiej "Alicja w krainie Facebooka"!

Co się stało z Alicją? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Rodzice, przyjaciele, nauczyciele. Alicja się zmieniła. Z jej zachowania i czynów wiało niezrozumieniem bliskim temu, które ogarnia kogoś, kto właśnie obejrzał jednorożca Charliego poszukującego Candy Mountain.

Życie wywróciło kubeczki z jej losem do góry nogami. Choć nie, życie stało obok i patrzyło jak Internet rzuca jej łącza pod nogi. Choć nie, to nie Internet. Twarzoksiążka zdominowała jej życie i wykorzystała swoją przewagę pseudointelektualną, by zapędzić dziewczę w ślepy kąt.

Alicja siedzi w kącie. Nie wie, jak to wszystko się stało. A Spotted się przygląda i wszystko opisuje.

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej "Alicja w Krainie Facebooka"! Nasza bohaterka popełnia wiele błędów surfując po morzu informacji. Teraz potrzebuje Waszej pomocy, by spróbować te wszystkie błędy naprawić. Czy podejmiecie wyzwanie Acti… Alicji?

Poszukujemy 4-osobowych drużyn do udziału w grze! Zgłoszenia można wypełniać tutaj lub przesyłać na adres monika.czapka@gmail.com według wzoru podanego w pliku poniżej. Czekamy do 16 października! Gra odbędzie się 19 października o godzinie 12.00 w Puławach.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2013.
formularz zgłoszeniowy
formularz zgłoszeniowy
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"