Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Mamy jeszcze bilety na koncert Marcina Wyrostka & Coloriage

Archiwum wiadomości

04.11.2013

Mamy jeszcze bilety na koncert Marcina Wyrostka & Coloriage

Mamy jeszcze bilety na koncert Marcina Wyrostka & Coloriage
Marcin Wyrostek jest zwycięzcą polskiej, drugiej edycji programu "Mam Talent". Obecnie wykłada w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach - wydz. instrumentalny oraz wydz. jazzu i muzyki rozrywkowej, jest także wykładowcą Kolegium Nauczycielskiego w Bytomiu. Studiował pod kierunkiem prof. Joachima Pichury w AM w Katowicach. Współzałożyciel projektów: Tango CORAZON Quintet oraz COLORIAGE. Na stałe współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gliwicach, Śląskim Kwintetem Akordeonowym, Joanną Słowińską oraz zespołem Farfarello.

COLORIAGE tworzą: Marcin Wyrostek, który oczywiście zagra na akordeonie, Mateusz Adamczyk na skrzypcach, Piotr Zaufal na basie oraz Krzysztof Nowakowski na perkusji. Muzyka zespołu jest brawurowa, pełna emocji, wielobarwna. Muzycy wspo?łpracuja? ze soba? juz? od ponad 6 lat, wielokrotnie koncertuja?c na mie?dzynarodowych festiwalach muzycznych na całym s?wiecie.

Artyści zagrają u nas w poniedziałek 18 listopada o godz. 18.00. Bilety w cenie 45 zł (parter) i 40 zł (balkon) jeszcze można nabyć w naszej kasie. Więcej informacji o koncercie można znaleźć tutaj.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"