Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Zapraszamy na spektakl "Zabawa w śpiącą królewnę"

Archiwum wiadomości

28.11.2013

Zapraszamy na spektakl "Zabawa w śpiącą królewnę"

Zapraszamy na spektakl "Zabawa w śpiącą królewnę"
Z okazji Mikołajek działający od 32 lat Teatr Lalek "Muchomor" przygotował dla dzieci kolejną premierę. Jest to żart sceniczny pod tytułem "Zabawa w śpiącą królewnę" według Zofii Wójcik.

"Za siedmioma górami, za siedmioma lasami…" - tak zaczyna się każda bajka. Nasza też. I jest królewna, królewicz i wróżki. Wszystko jest tak jak być powinno, gdyby nie to, że nas "normalne" bajki nie bawią. Zabawa jest wtedy, gdy robimy coś po swojemu w myśl zasady "aktorem może być każdy". Oczywiście efekt jest fatalny - wszyscy na scenie się kłócą, narrator nie zna tekstu, królowa się obraża, królewna ryczy, król wrzuciłby wszystkich do lochu, wróżki myślą, że są motylami, rycerze śpiewają, jakby urwali się z choinki albo innej bajki, królewicz najadł się szaleju, a o żabie lepiej nie mówić. Tylko niania jest normalna, z wyjątkiem kiedy tańczy disco polo. I zapewniamy, że wszelkie podobieństwo do ludzi i zwierząt nie jest przypadkowe, dlatego nadużycie humoru należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą, gdyż grozi to życiu i zdrowiu.

Premiera odbędzie się 7 grudnia o godz. 16.01 w małej sali teatralnej POK "Dom Chemika" (sala nr 37). Wstęp na pokaz premierowy wyłącznie za zaproszeniami. Mamy dla Państwa 6 dwuosobowych zaproszeń dostępnych na portierni naszego ośrodka. Kto pierwszy ten lepszy!

Natomiast 8 grudnia o godz. 12.00 dzieciaki z "Muchomora" zaprezentują "Zabawę w śpiącą królewnę" szerokiemu gronu publiczności, a bilety w cenie 5 zł będą do nabycia w kasie POK "Dom Chemika".

Zapraszamy!
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"