Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Nowa strona Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta

Archiwum wiadomości

24.03.2014

Nowa strona Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta

Nowa strona Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta

Z początkiem marca Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" wzbogacił się o zupełnie nową stronę internetową dedykowaną wyłącznie pod działalność, jaką zajmuje się Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta.

 

Witryna jest oparta o silnik WordPress i w pełni responsywna, co na pewno ucieszy posiadaczy tabletów i smartfonów. Można na niej znaleźć m.in. wiadomości dotyczące aktualnych przedsięwzięć prowadzonych przez Pracownię Dokumentacji, publikowane są archiwalne teksty prasowe o życiu w Puławach, są także informacje o dotychczas przeprowadzonych przez Pracownię Dokumentacji inicjatywach. Równolegle uruchomione zostały też profile na Twitterze i Pinterest.

 

Pracownia Dokumentacji powstała 1 marca 2007 r. i jest pierwszą tego typu placówką w naszym regionie. Dotychczas zrealizowanych zostało kilkanaście wystaw, zgromadzono setki zdjęć, zebrano pokaźną ilość materiałów związanych z przeszłością miasta. Z każdym rokiem profil działalności Pracowni Dokumentacji się poszerza, coraz więcej osób korzysta też z zasobów tej komórki. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem pierwszego okresu funkcjonowania strony internetowej w postaci przygotowanej infografiki.

 

Natomiast wszelkie uwagi, błędy i sugestie dotyczące strony internetowej należy zgłaszać pod adres mariusz.karolak@domchemika.pl. Zachęcamy też oczywiście do kontaktu bezpośredniego.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"