Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Korowód Kreatywnych Kapeluszy

Archiwum wiadomości

30.04.2014

Korowód Kreatywnych Kapeluszy

Korowód Kreatywnych Kapeluszy


10 maja o godz. 16.00 spod Domu Chemika wyruszy Korowód Kreatywnych Kapeluszy, który przemieści się do Portu MARINA PUŁAWY. W ten sposób ośrodek kultury chce włączyć się w tegoroczne obchody Dni Puław oraz zachęcić mieszkańców miasta do wspólnej zabawy.

Warunkiem udziału w korowodzie jest zaprezentowanie nietypowego nakrycia głowy. Zachęcamy też do ewentualnego uzupełnienia kreatywnego kapelusza interesującym strojem. Jednak głównie zależy nam na wspólnej zabawie w wymyślanie nowych, ciekawych, dziwnych, śmiesznych, nietypowych, zaskakujących kapeluszy. Przecież kapelusz można zrobić ze wszystkiego oraz wszystko da się przerobić na kapelusz... Pokażmy, że jesteśmy miastem, w którym mieszkańcy potrafia się bawić i są kreatywni.

Dla posiadaczy najciekawszych kapeluszowych kreacji przewidujemy nagrody i upominki.

 

Osoby, które chciałyby zainspirować się pomysłami oraz zasięgnąć porady, jak zrobić kapelusz – zapraszamy na warsztaty robienia kreatywnych kapeluszy: dnia 29 kwietnia w godzinach 12.00-17.00 w sali 126 Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”.

 

Rejestrację osób chcących wziąć udział w Korowodzie Kreatywnych Kapeluszy prowadzi portiernia ośrodka kultury. Można się zapisać osobiście, telefonicznie ( 81 8879601 do 04) lub po prostu pojawić się na miejscu zbiórki w dniu 10 maja.

 

Bądźmy niepowtarzalni!

Bądźmy kreatywni!

Bądźmy razem!

 

 

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"