Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » 46. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy już od czwartku

Archiwum wiadomości

19.05.2014

46. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy już od czwartku

46. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy już od czwartku

 

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” w Puławach oraz Fundacja Nieprzetartego Szlaku zapraszają pasjonatów sztuki lalkarskiej, instruktorów i aktorów zespołów teatru lalki na 46. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy, które odbędą się w roku bieżącym w dniach 22-25 maja.

 

Intencją organizatorów oraz twórców OPSL było i jest, aby Spotkania nie były organizowane w systemie eliminacji konkursowych. Konsekwentnie więc – nie funkcjonuje tu jury, ale Rada Konsultantów, która nie określa miejsca zajętego przez zespół, ale analizując kolejne spektakle, zwraca uwagę w dyskusji na problemy ogólne, wyróżnia zespoły akcentując walory przedstawień i osiągnięcia społeczno-wychowawcze instruktorów w pracy z młodymi artystami.

 

Ogólnopolskie ,,Święto Teatru Lalki” w Puławach, to spotkanie młodych aktorów, ich instruktorów z tradycją OPSL, z wybitnymi specjalistami i postaciami – legendami tej dziedziny sztuki w Polsce, spotkanie pokoleń, spotkanie z niepowtarzalną atmosferą wydarzenia realizowanego w historycznie i współcześnie pięknym Mieście.

 

Zapraszamy do śledzenia pojawiających się informacji  na temat Spotkań na Facebooku

https://www.facebook.com/events/621348987948804/


Szczegółowe informacje odnaleźć można także w zakładce

Festiwale, konkursy, przeglądy.

 

 

Program spektakli
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"