Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Sensacja na „44 Warsztatach Jazzowych w Puławach”

Archiwum wiadomości

12.06.2014

Sensacja na „44 Warsztatach Jazzowych w Puławach”

Sensacja na „44 Warsztatach Jazzowych w Puławach”

To zaszczyt gościć na Warsztatach w Puławach tak wybitną postać, to wielka szansa dla młodych wokalistów spotkać się i uczyć pod okiem jednego z najwybitniejszych  wokalistów jazzowych świata.

 

Kevin Mahogany popularność zdobył tuzinem albumów (Enja i Warner Bros) oraz setkami koncertów. Jego karierę przypieczętował udział w filmie „Kansas City" Roberta Altmana, w którym zagrał legendarnego śpiewaka jazzowego ery swingu Big Joe Turnera. Jego stylistyka wokalna to zarówno klasyczny jazz jak i r'n'b. Kevin Mahogany dał się poznać także jako wyjątkowy pedagog dzielący się w sposób niezwykle komunikatywny swym doświadczeniem i wiedzą z uczniami.

 

W „New Yorker Magazine”, pisarz Whitney Balliet napisał: „ Nie ma tego, czego Mahogany nie mógłby zrobić…jest jednym z czołowych, naprawdę utalentowanych wokalistów naszych czasów."

 

44 Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe odbędą się w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika" w dniach 10 – 20 lipca 2014. Informacje i zapisy w zakładce Festiwale, konkursy, przeglądy.

Kevin Mahogany 44 Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe Puławy 2014
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"