Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Nominacje do Turnieju Wojewódzkiego

Archiwum wiadomości

12.11.2014

Nominacje do Turnieju Wojewódzkiego

Nominacje do Turnieju Wojewódzkiego

18. Jesienny Konkurs Recytatorski przeprowadzony został 5 listopada 2014 r. Jury w składzie: Ryszard Stępień - przewodniczący, Małgorzata Klinkosh i Aneta Gawryjołek, po wysłuchaniu dwudziestu trzech uczestników reprezentujących dzieci, młodzież szkolną i osoby dorosłe z terenu powiatu puławskiego postanowiło nominować do Turnieju Wojewódzkiego następujące osoby:

  1. Paulina Pajórek,
  2. Anna Górska,
  3. Aleksandra Pyda,
  4. Kornelia Wójtowicz,
  5. Maciej Synowiec.

 

18. Jesienny Konkurs Recytatorski spotkał się z dużym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz studentów pochodzących z powiatu puławskiego. Recytatorzy wykazali się wysokim poziomem prezentowanych przez siebie utworów. Uczestnicy w większości spełnili kryteria oraz wymogi zachowując przy tym regulaminową tematykę konkursu i tym samym wybrali teksty polskich prozaików, poetów i dramatopisarzy debiutujących po 1989 roku. Jury niniejszego konkursu żywi również ogromną nadzieję na podobną bądź większą liczbę zgłoszonych uczestników w kolejnych edycjach konkursu.

 

Jury również zwraca uwagę na oryginalność i wysoki poziom artystyczny utworów wykonywanych przez Daniela Mazura, Zofię Karamon, Paulinę Kozak, Aleksandra Materka i Klaudię Jaksim.

 

Protokół posiedzenia Jury
Protokół posiedzenia Jury
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"