Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"


Archiwum wiadomości

10.02.2015

Zadymka Jazzowa

Zadymka Jazzowa

Tradycja grania jazzu w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” ma swe początki w 1991r. Wtedy też Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe przeniosły się z Chodzieży do Puław i miały swą pierwszą w naszym mieście edycję. Od tamtego czasu koncerty odbywają się rytmicznie, a kulminacyjnym zdarzeniem promującym jazz są warsztaty jazzowe.

Chcemy zaproponować widowni z naszego miasta i okolic zdarzenie artystyczne o szczególnym znaczeniu i randze artystycznej – koncert, w którym zaprezentują się znakomici muzycy demonstrując symbiozę jazzu z innymi odmianami muzyki.

„Zadymka Jazzowa” w wykonaniu kwartetu: Tomasz Bielski, Jarosław Małys, Andrzej Zielak, Bogdan Tchórzewski, w towarzystwie orkiestry smyczkowej Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Tomasz Bielski z zespołem jazzowym w czasie kilkunastoletniej działalności wielokrotnie występował w kraju i zagranicą m.in. w Filharmonii Narodowej w Warszawie, w Filharmoniach w Szczecinie, Kaliszu, Rzeszowie, Olsztynie, Bydgoszczy, w Teatrze Wielkim w Poznaniu, Dortmundzie, Bergen, Gandawie, Trondheim oraz w wielu klubach Jazzowych.

"Zadymka Jazzowa" - 24 lutego (wtorek) o godz. 19:00 w sali widowiskowej. 
Bilety w cenie: normalny – 20 zł, ulgowy – 15 zł.
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"