Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Koncertowa wigilia Dnia Kobiet

Archiwum wiadomości

04.03.2015

Koncertowa wigilia Dnia Kobiet

Koncertowa wigilia Dnia Kobiet

 

Wrocławska formacja MIKROMUSIC znakomicie sprawdza się podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzy niepowtarzalny mikroklimat, budując szczególną więź z publicznością.

Grupa została doceniona nominacją do Yacha za teledyski do utworów „Sennik” i „Oczko”. Zespół ma również na swoim koncie nominacje do Camerimage za teledysk do piosenki „Thank God I’m a Woman”, nominowanej obok takich wykonawców jak Depeche Mode i Coldplay.


Zespół napisał muzykę do czesko-słowackiej produkcji kinowej „Konfident” oraz do spektaklu muzycznego „Trzy wesołe krasnoludki” do słów Brzechwy dla Teatru Muzycznego Capitol.

 

Liderką zespołu jest Natalia Grosiak: utalentowana wokalistka, tekściarka i kompozytorka. Śpiewa jazz, swobodnie porusza się w klimatach muzyki klubowej i trip hopowej. W 2006 roku reprezentowała Polskę w Melbourne na Red Bull Music Academy, co zaowocowało wieloma featuringami u zagranicznych artystów, między innymi u Pascala Bideau zaśpiewała w muzyce do filmu „Grown Ups”, w piosence „From Women to Women” na płycie Tor Cesay wydanej w Wielkiej Brytanii i Japonii, a takze u Sofie Loisou, australijskiej producentki. W Polsce znana jest ze współpracy z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, Jankiem Młynarskim i L.U.C-em.

 

Grupa jest autorem wielu znakomitych utworów i aranżacji, między innymi Takiego Chłopaka.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6km-dDFjnTk

 

Koncert grupy w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika" już 7 marca o godz. 19.00 w sali widowiskowej.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie POK "Dom Chemika".
Informacja i rezerwacja biletów tel. 81 886 20 24.

 

fot. Bartek Sadowski

 

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"