Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Jubileusz Teatru Lalek „Muchomor”

Archiwum wiadomości

20.01.2016

Jubileusz Teatru Lalek „Muchomor”

Jubileusz Teatru Lalek „Muchomor”

W 2016 roku Teatr Lalek „Muchomor” działający przy Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” obchodzi 35-lecie swojego powstania. Zwracam się do wszystkich byłych członków zespołu oraz ich rodzin.

Z okazji Jubileuszu powstanie Księga Wspomnień. Nie wiem, jak potoczyły się Wasze losy, czym się teraz zajmujecie... Proszę o wspomnienia (krótka forma, kilka zdań) z okresu, kiedy uczęszczaliście na zajęcia. Co najbardziej zostało Wam w pamięci, jak zapamiętaliście ten okres. A może wpłynęło to na Wasze dalsze życie? Proszę, piszcie na mój adres e-mail: grazyna.idzik@domchemika.pl – można mnie też znaleźć na Facebooku.

 

W dniu Jubileuszu, 19 marca 2016 r. o godz. 17.01 odbędzie się najnowsza premiera Teatru pod tytułem „W Krainie Czekoladowej Rzeki”. Tym, którzy zechcą nas zaszczycić swoją obecnością chciałabym wysłać imienne zaproszenia. Mile będą widziane Wasze dzieci lub osoby towarzyszące. W związku z tym proszę o podanie w korespondencji swoich aktualnych danych adresowych (tylko do mojej wiadomości).

 

Zapraszam do wspomnień i do zobaczenia na Jubileuszu. Proszę o rozpowszechnienie tych wiadomości.

 

Pozdrawiam
Grażyna Idzik-Dominiak

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"