Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Jubileusz 30-lecia pracy artystycznej Danuty Błażejczyk

Archiwum wiadomości

28.01.2016

Jubileusz 30-lecia pracy artystycznej Danuty Błażejczyk

Jubileusz 30-lecia pracy artystycznej Danuty Błażejczyk

 

Zapraszamy na niezwykły benefis wokalistki związanej z Puławami. „Taki cud i miód” to koncert zorganizowany z okazji Jubileuszu 30-lecia pracy artystycznej Danuty Błażejczyk.

 

Artystka przygotowała na ten wieczór wyjątkowy repertuar, który zaśpiewa solo oraz z zaproszonymi gośćmi: Alicją Majewską, Karoliną Błażejczyk, Ludmiłą Małecką, a także z wybitnym muzykiem i kompozytorem Włodzimierzem Korczem. Artystom towarzyszyć będzie Artur Grudziński Band.

 

Kariera piosenkarki rozpoczęła się w 1985 roku od piosenki "Taki cud i miód". Słowa do utworu napisał Wojciech Młynarski, a muzykę Włodzimierz Korcz. W tym to roku na Festiwalu w Opolu piosenkarka zdobyła nagrodę specjalną za interpretację utworu "Taki cud i miód". W ciągu 30 lat kariery Danuta Błażejczyk wydała ponad 20 płyt. Szczególnym uczuciem darzy jednak tę debiutancką, z której utwory usłyszymy podczas koncertu.


 

 

 

 

30 stycznia 2016, godz. 18.00, sala widowiskowa POK „Dom Chemika”.

 

Bilety w cenie 100 zł (parter), 60 zł (balkon) do nabycia w kasie Ośrodka, tel. 81 886 20 24.

 

Sponsorzy wydarzenia: Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A, Remzap Puławy Sp. z o.o, Mostostal Puławy S.A, ECHO-SON S.A, Satelita Telewizja Kablowa s.c,  PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO - BUDOWLANE
TERMOCHEM Sp. z o.o.,PRM "ReMo" Sp. z o.o., Masz-Zap Sp. z o.o, Drukarnia Elko, Hotel Prima, Piekarnia Sarzyński, Nadleśnictwo Puławy.

 

Partnerzy medialni: TVP 3 Lublin, Radio Lublin, Telewizja Puławy 24, Radio Puławy 24, Wspólnota Puławska, LPU24.PL, Tygodnik Powiśla, Tuba Puław.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"