Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Atrakcje na wakacje - zaprezentuj swoją ofertę!

Archiwum wiadomości

18.05.2016

Atrakcje na wakacje - zaprezentuj swoją ofertę!

Atrakcje na wakacje - zaprezentuj swoją ofertę!

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Pikniku Rodzinnym "Atrakcje na Wakacje", który odbędzie się 26 czerwca 2016 roku na Skwerze Niepodległości w Puławach w godzinach 10.00-14.00.

Piknik ma na celu zaprezentować mieszkańcom Puław szeroko pojętą ofertę atrakcji odbywających się w naszym regionie, ale także poza nim w trakcie wakacji. Zapraszamy biura turystyczne, przedstawicieli baz noclegowych, punktów gastronomicznych, firmy organizujące wycieczki, imprezy oraz eventy, animatorów czasu wolnego oraz wszystkich, którzy chcą przedstawić wakacyjną ofertę potencjalnym odbiorcom. Jest to idealna okazja do zaprezentowania swojej działalności na lokalnym rynku.

 

Podczas Pikniku, oprócz prezentacji wystawców, odbywać się będą występy artystyczne oraz zabawy i animacje dla całych rodzin.

 

Organizatorem Pikniku jest Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika". Regulamin Pikniku oraz karta zgłoszenia dostępne są poniżej.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 czerwca 2016 r. Szczegółowych informacji udziela Centrum Informacji Turystycznej w Puławach (Al. Królewska 4), 81 458 67 40, turystyka@domchemika.pl).

Regulamin
Regulamin
Karta zgłoszenia
Karta zgłoszenia
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"