Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Czekamy na Was do końca września!

Archiwum wiadomości

19.09.2016

Czekamy na Was do końca września!

Czekamy na Was do końca września!


Za nami spotkania organizacyjne i pierwsze zajęcia taneczne, teatralne i plastyczne. To jednak nie koniec zapisów. Do końca września można przychodzić na zajęcia pokazowe i decydować o przyłączeniu do jednej lub wielu grup artystycznych w POK „Dom Chemika”. Teatr, taniec, muzyka, plastyka i wiele innych zajęć czeka na Was w naszym Ośrodku!

 

Najmłodszych entuzjastów teatru (6-7 lat) zapraszamy do nowego Dziecięcego Teatrzyku FIGIELEK, prowadzonego przez Annę Filipiak.

 

Nieco starszych adeptów (10-11 lat) zaprasza Grażyna Idzik-Dominiak do jedynego w Puławach Teatru Lalek MUCHOMOR.

Młodzieży gimnazjalnej i licealnej proponujemy Teatr SPUT² pod kierunkiem Katarzyny Grudzień. Oprócz teatru w tym roku otwieramy również nabór do nowej grupy animacyjnej, w której nauczysz się chodzić na szczudłach, robić bańki mydlane oraz animować małych i dużych.

 

 

Jeśli masz 8 lat możesz rozpocząć swoją przygodę z tańcem nowoczesnym w Studiu Tańca POKUS, prowadzonym przez doświadczonego instruktora Wojciecha Gędka. Pary, które tanecznym krokiem chcą przejść przez życie zapraszamy na Kurs Tańca Towarzyskiego, prowadzony również przez Wojciecha Gędka.


Najmłodszych (5-8 lat) zapraszamy na zajęcia plastyczne prowadzone przez Zbigniewa Pieleszka.

 

Czekamy także na osoby, które grają na instrumentach, aby dołączyły do Kapeli ZPiT "POWIŚLE" pod kierunkiem Andrzeja Rotmańskiego. Szukamy ludzi z pasją i sercem do muzyki bez względu na wiek.

 

Zapisy na wszystkie formy prowadzone są na bieżąco podczas zajęć u poszczególnych instruktorów lub na portierni.

 

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"