Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Himalaje na 4 łapach

Archiwum wiadomości

10.10.2016

Himalaje na 4 łapach

Himalaje na 4 łapach

Zapraszamy na kolejne Puławskie Spotkanie Podróżnicze! 16 października będziecie mieli okazję spotkać niesamowity duet podróżników! Agatę Włodarczyk-Bucharowską i Diunię - wilczaka czechosłowackiego. Agata opowie o ich podróży w Himalaje.

 

Za tę podróż otrzymali nagrodę "Podróż Roku 2013 National Geographic Traveler". W ciągu 55 dni przeszli jako pierwsi na świecie z psem ponad 500 km przez Himalaje Garhwalu. Odwiedzili 12 dolin, byli na wysokości ponad 4300 m n.p.m., w pionie pokonali ponad 63 km.

 

16 października 2016 r. godz. 12.00, s. 131 POK „Dom Chemika”, wstęp 5 zł.

 

AGATA WŁODARCZYK-BUCHAROWSKA to z wykształcenia teatrolożka i socjoterapeutka, z pasji - dziennikarka. Lubi pracę z ludźmi i pisanie, ale wciąż nie wie kim zostanie "kiedy dorośnie". Mól książkowy, wegetarianka i pasjonatka sportów outdoorowych. Marzy o tym, by mieć czas na spełnienie wszystkich swoich marzeń.

 

DIUNA - Abigar II z Peronówki (2012), pochodząca spod niemieckiej granicy suka rasy wilczak czechosłowacki. Ambasadorka podróży na czterech łapach. Najbardziej lubi wylegiwanie się w łóżku do późnych godzin popołudniowych i gonienie za zwierzyną.

 


 

 

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"